Menu

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czy jest możliwość zwrotu paneli sufitowych Archisky?

 • Nie. Wszystkie panele produkujemy pod specjalne zamówienie naszych klientów, w związku z tym nie ma możliwości zwrotu.

Czy wysyłacie panele za granicę?

 • Tak. Przed złożeniem zamówienia zgłoś chęć wysyłki paneli za granicę Polski. Koszty wysyłki ustalimy indywidualnie.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

 • Nasz przyjazny i kompetentny przedstawiciel czeka na Twoje pytanie.
  Jeśli chcesz zamówić nasze panele lub dowiedzieć się o nich więcej, zadzwoń + 48 883 511 118 lub napisz info@archisky.com.

Jak długo muszę czekać na zamówienie?

 • Po opłaceniu zamówienia i zaksięgowaniu na naszym koncie - od 4 do 6 tygodni. Jeśli Ci się spieszy, zgłoś to naszemu konsultantowi. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zamówienie dotarło do Ciebie w najszybszym terminie.

Ile trwa wysyłka paneli na terenie Polski?

 • Zakładamy tydzień na wysyłkę, jednak wszystko zależy od firmy, która będzie dostarczać przesyłkę.

Ile trwa wyprodukowanie paneli Archisky?

 • Produkcja trwa od 3 do 5 tygodni.

Czy mogę użyć własnej fotografii?

 • Na specjalne zamówienie możemy użyć fotografii od klienta, jednak musi ona spełniać określone wymagania. Większość zdjęć nie nadaje się do użycia na naszych panelach sufitowych.

Jakie korzyści daje zamontowanie paneli sufitowych Archisky?

 • Połączenie natury i designu przyczynia się do zmniejszenia stresu, wpływa pozytywnie na zachowanie, poprawia produktywność presonelu. W ostatnich latach projektanci i architekci coraz chętniej włączają te koncepcje projektowe do niezliczonej liczby obiektów.

Czy panele sufitowe mogą być jedynym źródłem światła w pomieszczeniu?

 • Panele sufitowe Archisky zapewnią światło w pomieszczeniu, w którym są zamontowane, jednak nie zaleca się ich używać jako jedyne źródło światła w dużych pomieszczeniach.

Jak duży sufit możemy zrobić?

 • Jesteśmy ograniczeni tylko wielkością sufitu, jednak nie wszystkie nasze obrazy są zdolne do reprodukcji w nieograniczonych rozmiarach. Jeśli masz duży projekt i chcesz się dowiedzieć, jakie obrazy byłyby idealnie dopasowane do Twojego projektu, skontaktuj się z naszym zespołem projektowym.
Skontaktuj się z nami
Adres
INARE Sp. z o.o. Sp. K.,
ul. Łabędzia 9,
30-651 Kraków
Telefon
+ 48 883 511 118
E-mail
info@archisky.com
Zapisz się do newslettera
przejdź, aby podać adres e-mail »
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką prywatności, zawierającą również klauzulę informacyjną, o której mówi art. 13 ust. 1 i 2 RODO, w której wskazujemy w jaki sposób będą przetwarzane dane osobowe naszych Klientów.