Menu

O nas

Dlaczego stworzyliśmy Archisky?

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu przeżywamy na łonie natury - pierwsza randka w parku, skradziony pocałunek, romantyczny zachód słońca nad morzem, pierwszy spacer z nowym członkiem rodziny... Natura nas otacza i uczestniczy w naszym życiu. Dlaczego nie miałaby nam towarzyszyć również w pracy, w szkole i na zakupach?

Widzimy przed sobą świat, który idzie w parze z naturą, w wyniku czego powstają niepowtarzalne panele sufitowe Archisky. Dzięki panelom sufitowym Archisky miejsca pracy stają się przyjazne i atrakcyjne dla pracowników i klientów. Archisky to iluzja otaczającej nas natury, którą od dziś Polacy mają na wyciągnięcie wzroku. Wystarczy podnieść głowę, by zrobić sobie przerwę od codzienności.

Archisky tworzą pasjonaci przyrody, którą skutecznie przenosimy do biurowców, centrów handlowych, gabinetów dentystycznych, gabinetów medycyny estetycznej, a nawet przedszkoli i żłobków. Wierzymy, że obcowanie z naturą już od najmłodszych lat znacząco poprawia samopoczucie. Iluzja natury działa kojąco na psychikę i odbiór miejsc, w których my i nasze dzieci spędzamy dużą część dnia.

Dlaczego zainspirowało nas piękno nieba?

Niebo jest miejscem łatwo dostępnym dla wszystkich - niezależnie od tego, kim jesteśmy i gdzie mieszkamy. Wszyscy widzimy niebo - każdego dnia. Lubimy leżeć na plecach i patrzeć w chmury - unoszące się pod niebieskim niebem dają poczucie błogiego wypoczynku. Błękitne niebo jest symbolem wolności i bezkresu możliwości. Wzory chmur są wizualnymi wyrazami fizycznych praw natury.

Chociaż uwielbiamy góry i morze, nie znajdziecie ich na naszych panelach sufitowych, ponieważ w rzeczywistości nie znajdziecie ich nad swoimi głowami. Perspektywa jest naszym priorytetem. Dlatego niebo, które umieścimy na Waszym suficie, jest dokładne i odpowiednio wyskalowane - zawsze z pozycji obserwatora leżącego na plecach.

Nasze wartości

Wspieramy lokalną gospodarkę

Jesteśmy manufakturą z Krakowa. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami. Nasze dekoracyjne panele sufitowe są projektowane i produkowane w Polsce z komponentów krajowych i zagranicznych. Wysyłamy je na cały świat z Krakowa.

Skontaktuj się z nami
Adres
INARE Sp. z o.o. Sp. K.,
ul. Łabędzia 9,
30-651 Kraków
Telefon
+ 48 883 511 118
E-mail
info@archisky.com
Zapisz się do newslettera
przejdź, aby podać adres e-mail »
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako "RODO"). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką prywatności, zawierającą również klauzulę informacyjną, o której mówi art. 13 ust. 1 i 2 RODO, w której wskazujemy w jaki sposób będą przetwarzane dane osobowe naszych Klientów.